SPONSORS



























Clubrecords Meisjes Junioren D

60 meter              Marina Schoenmakers     8.21       30-05-1998  Barendrecht 
600 meter             Roos van Elk            1.42.78    01-09-2013  Naaldwijk
1000 meter            Roos van Elk            3.06.26    15-09-2013  Rotterdam
150 meter             Yuki Dubbelaar          21.00      13-04-2013  Alphen aan den rijn
60 meter horden       Romy Smith              9.59       18-09-2010  Gemert
300 meter horden      Arlyn Haveman           52.21      30-06-2010  Leiden
Verspringen           Romy Smith              5.09       11-09-2010  Bergen op Zoom 
Hoogspringen          Romy Smith              1.57       18-09-2010  Gemert 
Kogelstoten (2kg)     Chimene Fodjagbo Azoungo  11.62    18-04-2009  Leiden
Discuswerpen (0,75kg) Fleur van der Put       28.52      12-09-2009  Hoorn
Speerwerpen (0,4kg)   Anne van Weeren         32.88      15-09-2013  Rotterdam
Kogelslingeren        Marije Efdee            33.73      23-10-2010  Krommenie
Hindernisloop         Amal Maatoug            3.31.98    08-09-2013  Amsterdam
Zeskamp               Romy Smith              3486       18/19-09-2010  Gemert
                      60mh (9.59), hoog (1.57),  speer (24.11), 
                      ver (4.95), kogel (11.59), 600 m (1.51.12)

4 x 60 meter          Olfje van der Klein     31.79      30-09-2007  Amstelveen
                      Jennifer Onyasanya
                      Nina Schollaardt
                      Patricia Nooyen
Zweedse Estafette     400 Roos van Elk        2.33.96    29-09-2013  Amstelveen
                      300 Amal Maatoug
                      200 Yuki Dubbelaar
                      100 Naomi van Daalen
4 x 600 meter         Anne van Weeren         7.10.50    29-09-2013  Amstelveen
                      Yuki Dubbelaar
                      Amal Maatoug
                      Roos van Elk

Meld correcties en verbeteringen met dit contactformulier
Vergeet niet naam, categorie, onderdeel, prestatie, datum en plaats te vermelden.

Op 2013-10-01 bijgewerkt door Marcel Rijnders

GOUDEN SPIKE

14 juni 2014
Rutger Koppelaar wint de 43ste Gouden Spike

14 juni 2014
WJK limiet voor Noah Schutte

14 juni 2014
Live volgen

VERBOUWING

6 juni 2014
Update verbouwing krachthonk

15 april 2014
Krachthonk van nieuwe verf voorzien

27 februari 2014
Start verbouwing krachthonk

TRAINERSPRIKBORDHoogspringen (dinsdagavond)
Loopgroep Ary/Dorus (woensdag)
Loopgroep Ary (zaterdag)
Pupillen
JARIGENVandaag
Mart van der Helm
Gerda van der Pol -Kraan

Morgen
David Bruinvels
WEBCAM
UITSLAGEN27 juli 2014
NK Senioren, Amsterdam

26 juli 2014
NK Senioren, Amsterdam

18 juli 2014
Avondinstuif, Heiloo

13 juli 2014
Arena Games, Hilversum
CD-meerkamp, Delft
Strandmarathon, Den Haag

12 juli 2014
Trainingswedstrijd D-junioren, Leiden
Trainingswedstrijd C-junioren, Leiden

11 juli 2014
Trackmeeting, Utrecht

6 juli 2014
NK Junioren, Amsterdam
ATLETEN
13 julAxel Dasbach
13 julMadelief Nouwens
13 julThijmen Nouwens
13 julFleur van der Put
12 julJohn Vonk
8 julMax van Gerrevink
6 julCees Kuijt
5 julNiels Ravensbergen
5 julMarcel Ravensbergen
3 julHans Klanker
FANMAIL
23 julHans wesseling voor
Martijn Snip
23 julJan Kortekaas voor
Martijn Snip
19 julMarcel Ravensbergen voor
Cees Kuijt
18 julFred R. voor
Cees Kuijt
18 julJan Kortekaas voor
Cees Kuijt
REACTIES
24 jultim op Noah Schutte 19e op WK junioren
23 julAnne and Lein op Barrie Henson haalt de honderd
23 julHans wesseling op Noah Schutte loopt woensdag vroeg zijn WK
23 julHans K op Noah Schutte loopt woensdag vroeg zijn WK
22 julAry op Noah Schutte loopt woensdag vroeg zijn WK
CLUBRECORDSMannen Masters 65+ (outdoor)
Vrouwen Senioren (outdoor)
Mannen Masters 50+ (outdoor)
Vrouwen Masters 40+ (outdoor)
Jongens Junioren B (outdoor)

VERENIGING
Historie
Routebeschrijving
Bestuur
Verenigingsmanager
Ledenadministratie
Secties/Commissies
Contactpersonen
Beleid/Reglementen
Vertr.contactpersoon
Agenda
TRAINEN
STB
Wedstrijdatletiek
Recreatieve atletiek
Jeugdatletiek
Studentenatletiek
Ploegleiders
Massage
Trainersprikbord
WEDSTRIJDEN
Kalender
Baancompetitie
Ploegleiders
Inschrijven leden
Uitslagen leden
Uitslagen
Clubrecords
Gouden Spike
Kogel-Discus Circuit
Vlietloop
JEUGD
Trainen
Ploegleiders
Trainersprikbord
EVENEMENTEN
Paaskamp
Kermismeerkamp Best
Grote Clubactie
COMMUNITY
Foto's
Atletenpagina's
Vliegend Vuur
Baanrenovatie
Nieuwsarchief
Login
LID WORDEN

Leiden Atletiek
Sportcomplex
"De Leidse Hout"
Antonie Duycklaan 9a
2334 ES Leiden
071-5155510