Wedstrijdkalender

2020

JAN UARI    
11 ZHM Cross (Waddinxveen) Uitslagen
25 Quatrocross (Leiden) Uitslagen
     
FEBRUARI     
1 ZHM Aarcross (Alphen a/d Rijn) Uitslagen
Quatrocross (Lisse) Uitslagen
15 Indoor Clubkampioenschappen (Naaldwijk) Uitslagen
     
MAART    
8 Leidse Hout Loop Informatie
14 Quatrocross (Katwijk)  
28 Openingswedstrijd pupillen / RaceRunning DKF-Cup (Leiden) AFGELAST
     
APRIL     
4 Openingswedstrijd junioren/senioren/masters (Leiden) AFGELAST
11 ZHM-wedstrijd pupillen (Reeuwijk)    AFGELAST   
18 Competitie CD-junioren Poule 57 - ronde 1 (Lisse) AFGELAST
19 Competitie AB-junioren Poule 33 - ronde 1 (Leiden) AFGELAST
24 Kogel-Discus Circuit wedstrijd 1 (Leiden) AFGELAST
26 Competitie Senioren 3e Divisie Poule 12 - ronde 1 (Delft)    AFGELAST
26 Leidse Hout Loop AFGELAST
     
MEI     
3 Competitie AB-junioren Poule 33 - ronde 2 (Naaldwijk) AFGELAST
9 Competitie CD-junioren Poule 57 - ronde 2 (Leiden) AFGELAST
10 Leiden Marathon UITGESTELD
16 Ter Specke Bokaal (Lisse)    AFGELAST
17 Competitie Masters Poule 22 - ronde 1 (Zevenbergen)    AFGELAST
23 NK Teams Senioren (Groningen) AFGELAST
23 ZHM-wedstrijd pupillen (Gouda) AFGELAST
24 Competitie Senioren 3e Divisie Poule 12 - ronde 2 (Veenendaal)    AFGELAST
27 Atletiektoernooi Basisonderwijs AFGELAST
     
JUNI     
5-7 NK Masters (Hengelo) AFGELAST 
7 Competitie AB-junioren Poule 33 - ronde 3 (Zoetermeer)    AFGELAST
13 GOUDEN SPIKE / NK 10000 meter UITGESTELD
13 Competitie CD-junioren Poule 57 - ronde 3 (Alphen aan den Rijn) AFGELAST
19-21 NK Junioren (Amersfoort) AFGELAST
21 Competitie Masters Poule 22 - ronde 2 AFGELAST 
26 ZHM-wedstrijd CD-junioren (Waddinxveen/Boskoop) AFGELAST
27 ZHM-wedstrijd pupillen (Lisse) AFGELAST 
     
JULI     
4 ZHM-wedstrijd (Zoetermeer) AFGELAST 
4 Arena Games (Hilversum) AFGELAST 
5 Competitie Senioren 3e Divisie Poule 12 - ronde 3 (Leiden) AFGELAST
     
AUGUSTUS    
30 Leidse Hout Loop    AFGELAST
     
SEPTEMBER     
6 Competitie AB-junioren - finale  
12 ZHM-wedstrijd (Alphen ad Rijn)  
12  Kogel-Discus Circuit finale (Leiden)  
13 Competitie Senioren - finale  
19 Competitie CD-junioren - finale  
20 Competiite Masters - finale  
26 Nederlandse Estafette Kampioenschappen (Amstelveen)  
     
OKTOBER     
10 Onderlinge wedstrijd pupillen (Leiden)  
11  Onderlinge wedstrijd Junioren/Senioren (Leiden)  
     
NOVEMBER     
17 Leidse Hout Loop