Uitslagen 2017

 

   

SEPTEMBER    
2    C-Interland, Assen    Uitslagen
3 Nationale D-Spelen, Amsterdam    Uitslagen
8 Westlandse avondinstuif, Naaldwijk    Uitslagen
10 NK Teams Junioren, Groningen    Uitslagen
16 Pupillenmeerkamp, Delft    Uitslagen
23    5e wedstrijd Kogel-Discus Circuit, Leiden    Uitslagen
23-24    NEK, Amstelveen    Uitslagen
23-24 Nationale CD-Meerkampen, Zoetermeer    Uitslagen
24    Keith Beard Cup, Woerden Uitslagen
     
AUGUSTUS    
26-27     Nationale C-Spelen, Amsterdam  Uitslagen
     
JULI    
01-02 NK Junioren, Vught Uitslagen
  Kermismeerkampen, Best Uitslagen
  Avantri Meerkampen, Schoonhoven Uitslagen
06 Trackmeeting, Rotterdam Uitslagen
07  Trackmeeting, Wageningen  Uitslagen
07-08  ABCD-Meerkampen, Lisse  Uitslagen
13-16    NK Senioren, Utrecht    Uitslagen
21    Instuifwedstrijd, Heiloo    Uitslagen
29 OLSE Gala, Merksem    Uitslagen
     
     
JUNI    
01 Energie Mila Track Meeting, Barendrecht Uitslagen
02 Global Athletics Gala, Nijmegen Uitslagen
  2e Trackmeeting, Utrecht Uitslagen
03 Topflight Throwing Games, Rotterdam Uitslagen
04 Pinkstermeerkamp, Amstelveen Uitslagen
05 T-Meeting, Tilburg Uitslagen
09-11 NK Masters, Gouda Uitslagen
10 NSK Baan, Hengelo Uitslagen
  C/D-Juniorencompetitie, Lisse Uitslagen
11 B-Juniorencompetitie, Leiden Uitslagen
17 46ste Gouden Spike Uitslagen
18 Seniorencompetitie 1e divisie, Veenendaal Uitslagen
25 A-Juniorencompetitie, Lisse Uitslagen
  Mastercompetitie, Alphen ad Rijn Uitslagen
     
     
     
     
MEI    
6 Competitie C/D-junioren, Alphen ad Rijn  Uitslagen
7 Competitie A-junioren, Haarlem Uitslagen
  Competitie Masters, Den Helder Uitslagen
12 Trackmeeting, Utrecht Uitslagen
13 Ter Specke Bokaal (NBC), Lisse  Uitslagen
  ZHM-competitie CD-junioren, Leiden Uitslagen
19 Baancircuit, Wageningen Uitslagen
  Instuifwedstrijd, Naaldwijk Uitslagen
  Instuifwedstrijd, Amsterdam Uitslagen
  2e Kogel-Discus wedstrijd, Leiden Uitslagen
20 ZHM-competitie Pupillen, Reeuwijk Uitslagen
  Pupillen- en CD-juniorenwedstrijd, Castricum Uitslagen
21 Competitie B-junioren, Utrecht Uitslagen
  Leiden Marathon Uitslagen
25 Harry Schulting Games, Vught Uitslagen
  Instuifwedstrijd, Gouda Uitslagen
27 C/D-Junioren competitie, Leiden  Uitslagen
  IFAM Meeting, Oordegem Uitslagen
28 Seniorencompetitie 1e divisie, Alphen ad Rijn  Uitslagen
  Seniorencompetitie 3e divisie, Zoetermeer Uitslagen
31 Basisscholencompetitie, Leiden Uitslagen
     
APRIL    
2 Braassemloop (Z&Z), Roelofarendsveen Uitslagen
30 Competitie senioren 1e divisie, Leiden Uitslagen
  Competitie senioren 3e divisie. Alphen ad Rijn Uitslagen
  Omloop van Noordwijkerhout (Z&Z) Uitslagen